• Konkurs "Sowa Biblioteczna"

• Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka szkolna przygotowała dla uczniów klasy III konkurs pt. „SOWA BIBLIOTECZNA”

Sowa już w starożytności była symbolem mądrości, inteligencji i wiedzy. Nic dziwnego więc, że ptak ten kojarzony jest także z książką i biblioteką. Jego uczestnicy mogli puścić wodze wyobraźni, ponieważ sowę można było wykonać w dowolnej technice. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością w tworzeniu swoich prac. Wszyscy uczniowie  zostali nagrodzeni.

• Dzień Babci i Dziadka w klasie I

• Uczniowie klasy I z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowali muzyczną niespodziankę oraz piękne karty z życzeniami dla swoich ukochanych Babć i Dziadków.

• Dzień Babci i Dziadka w klasie II

• W klasie drugiej z okazji Dnia Babci i Dziadka wszyscy przygotowali piękne laurki do których ułożyli życzenia dla swoich dziadków. W tym roku zamiast spotkania w szkole i występów wnuków, wysłaliśmy życzenia w innej formie - online. Wszystkiego najlepszego dla Babć i Dziadków.

• Organizacja nauki po feriach

• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że od 18 stycznia 2021 r. do 31 stycznia 2021 r. kontynuujemy naukę w trybie zdalnym dla klas 4 - 8 na platformie MS Teams zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Uczniowie z orzeczeniem oraz klasy 0-III będą funkcjonowały stacjonarnie w szkole wg indywidualnego harmonogramu/planu ustalonego dla każdej klasy i przekazanego przez wychowawców klas. Świetlica szkolna dla klas I-III będzie działała normalnie, obiady dla uczniów uczących się stacjonarnie będą jak dotychczas. Proszę na bieżąco śledzić informacje na stronie szkoły oraz w dzienniku elektronicznym.

Ważne: Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.

Wytyczne:

Bogumiła Kamińska